Jedinečný elektrický odžmolkovač - odstraňovač žmolkov

Kód: DS46389344
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Tento jedinečný elektrický odžmolkovač vyrobený z vysoko kvalitných materiálov s čepeľou z ostrej ocele dokáže efektívne a pohodlne odstrániť nežiadúce žmolky z akéhokoľvek oblečenia.  

Ergonomický dizajn zabezpečí jednoduché a pohodlné používanie. Väčšia holiaca hlava umožňuje na jeden pohyb vyčistiť väčšiu plochu. Špeciálna čepeľ je dokonale naostrená pre najúčinnejšie odstránenie žmolkov.  

Hlavnou výhodou je, že takéto  odstránenie žmolkov je mimoriadne účinné a zároveň šetrné k vášmu oblečeniu. Vďaka napájaniu zo siete poskytuje oveľa vyšší výkon ako klasické odžmolkovače napájané z batérií.

Spoznajte najefektívnejší a najbezpečnejší spôsob odstránenia nevzhľadných žmolkov jednoducho, rýchlo a bezpečne.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY ELEKTRICKÝ ODŽMOLKOVAČ

Určite to poznáte, po čase používanie vašho obľúbeného oblečenia sa na ňom objavia nevzhľadné žmolky. Vaše oblečenie vyzerá nevkusne a staro. Vráťte vaším veciam predchádzajúci vzhľad. Pomôže Vám s tým tento elektrický odstraňovač žmolkov, ktorý dokáže pohodlne a jednoducho odstrániť žmolky z vášho oblečenia. Je napájaný z elektrickej siete pre maximálny výkon. Ostré čepele spolu svýkonným motorom si poradia s akýmkoľvek oblečením.

 odstranovac-zmolkov

 

NA ČO VŠETKO HO VYUŽIJETE?

Odžmolkovač je skvelý nástroj ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Môžete ho využiť na flisové bundy, tričká, tepláky, kabáty, sukne, poťahy, prikrývky, posteľné obliečky, periny, pohovky, stoličky, vankúše, záclony, závesy a na všetky ostatné vecí.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Výkonný elektrický odžmolkovač bol navrhnutý s dôrazom na ergonómiu, jednoduchosť a pohodlnosť použitia. Vďaka ručke sa sním pracuje komfortne a detailne. Zberná nádobka sa dá rýchlo vybrať a umožní vám rýchlo zlikvidovať odpad. Veľká holiaca hlava umožňuje na jeden pohyb očistiť väčšiu plochu oblečenia.

 

 jedinecny-elektricky-odzmolkovac

 

BEZPEČNÉ PRE VÁS AJ VAŠE OBLEČENIE

Pri výrobe tohto odžmolkovača bol kladený dôraz na bezpečnosť produktu pre Vás ale aj vaše oblečenie. Špeciálny kryt chráni vaše oblečenie aby nedošlo k jeho poškodeniu.

 

DOKONALE OSTRÉ ČEPELE A SILNÝ MOTORČEK  

Oceľové brity sú brúsené špeciálnou technikou tak, aby si zachovali dokonalú ostrosť za každých podmienok. V kombinácii so silným motorom napájaným z elektrickej siete je tento odžmolkovač prémiovým produktom vo svojej cenovej kategórii. Je pohodlný a ľahko použiteľný.  

 

KVALITNÉ SPRACOVANIE A FUNKČNÉ DESIGN  

Pri výrobe tohto odstraňovača žmolkov boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby pre maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Pevné plastové telo zabezpečí pevnosť produktu aj pri horšom zaobchádzaní. Kompaktný dizajn umožňuje používať produkt kdekoľvek, aj na cestách.  

 

 elektricky-odzmolkovac

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 3 rezné čepele
  • Ochrana pred poškodením látky
  • Príkon: 5 W
  • Napájanie: 230 V
  • Dĺžka kábla: približne 140 cm (+/- 10 cm) 
  • Farba: modrá, ružová - odosielame podľa skladovej dostupnosti.

 

NÁŠ TIP

 

SAMOČISTIACI ODSTRAŇOVAČ CHLPOV - ÚČINNÉ A RÝCHLE RIEŠENIE  

samočistiaci odstraňovač chlpov

Ste už blázniví z vysávania a odstraňovania chlpov z vášho oblečenia, kobercov alebo gauča? Odstraňovanie chlpov a vlasov vám môže zabrať veľa času. Vďaka tomuto odchlpovaču bude pre vás odstraňovanie chlpov a vlasov hračkou. Čistenie ešte nebolo rýchlejšie a jednoduchšie. 

 

 

RUČNÝ NAPAROVAČ ODEVOV

 

ručný naparovač odevov

 

Výkonný ručný naparovač odevov je účinný prístroj na dôkladné, rýchle a profesionálne odstránenie záhybov na akomkoľvek oblečení.

 

 

VRECKO NA PRANIE BIELIZNE

 

vrecko na pranie bielizne

 

Tento jedinečný vak ochráni vašu bielizeň pred potrhaním, roztiahnutím a iným poškodením a pritom zachová kvalitu čistej bielizne. Odteraz už tričká nebudú rozťahané, svetre ani iné jemné prádlo sa nepoškodí. 

 

 

KVALITNÝ ELEKTRICKÝ SUŠIAK NA TOPÁNKY A BIELIZEŇ

 

prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň

 

Spoznajte jedinečný prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň, a vo vašom živote získate viac komfortuJednoducho a rýchlo si vysušíte svoje oblečenie i mokré topánky.

 

 

MODERNÝ KÔŠ NA PRÁDLO DELENÝ

 

kôš na prádlo delený

 

Vyskúšajte praktický kôš na prádlo delený a objavíte nový moderný a jednoduchší spôsob triedenia prádla vo vašej domácnosti. Kôš jednoducho rozložíte a priebežne doň každý vhadzuje špinavé prádlo podľa farebnosti.

 

 

VÝKONNÉ LOPTIČKY DO SUŠIČKY

 

loptičky do sušičky 2 ks

 

Spoznajte jedinečné loptičky do sušičky, vďaka ktorým skrátite dobu sušenia a výrazne ušetríte energiu. Navyše, vaša bielizeň bude jemnejšia, mäkšia a vzdušnejšia.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: