Routery

RÝCHLE INTERNETOVÉ PRIPOJENIE

Ak hľadáte router alebo praktický zosilňovač signálu WiFi, ste na správnom mieste. V dnešnom prepojenom svete je spoľahlivé a rýchle internetové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Či už pracujete z domu, streamujete filmy alebo len prezeráte web, potrebujete router, ktorý zvládne vaše potreby.

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment smerovačov a zosilňovačov signálu WiFi, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a požiadavkám. Či už hľadáte základný router na domáce použitie alebo pokročilejší model pre väčšie firmy, máme to, čo potrebujete.


 

Najpredávanejšie

prakticky zosilnovac wifi signalu
Vynikajúci zosilňovač wifi signálu
Skladom (>5 ks)
DS87929986
 
€31,99
1 položiek celkom
prakticky zosilnovac wifi signalu
€31,99

  Vyskúšajte praktický zosilňovač wifi signálu a už nikdy nebudete mať problém s náhlym výpadkom signálu počas práce na počítači, tablete či notebooku. Wifi zosilňovač dokáže...

DS87929986

Jednou z kľúčových vlastností, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere smerovača, je dosah signálu. Smerovač so silným signálom bude schopný pokryť väčšiu oblasť, čo je ideálne, ak máte väčšiu domácnosť alebo kanceláriu. Na druhej strane, ak potrebujete router len pre menší priestor, môže vám stačiť základný model.

Ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť, je rýchlosť smerovača. Čím vyššia je rýchlosť, tým lepší je výkon vášho internetového pripojenia. To je dôležité najmä vtedy, ak ste náročný používateľ alebo ak používate internetové pripojenie na hranie online hier alebo streamovanie.