Multifunkčné hrnce

PRAKTICKÉ A MULTIFUNKČNÉ

Už vás nebaví používať na prípravu jedného jedla viacero hrncov a panvíc? Rozlúčte sa s preplnenou varnou doskou a privítajte pohodlie multifunkčných hrncov! Náš eshop ponúka široký výber všestranného riadu, ktorý spôsobí revolúciu vo vašom varení.

Naše multifunkčné hrnce sa dodávajú v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám pri varení. Či už varíte cestoviny, varíte zeleninu v pare alebo dusíte mäso, naše hrnce zvládnu všetko. Vďaka funkciám, ako sú zabudované sitká a parné koše, môžete ľahko variť a odkvapkávať jedlo bez toho, aby ste museli zložito prepínať medzi rôznymi hrncami a panvicami.


 

Najpredávanejšie

hrniec parny
 
€60,99
hrniec multifunkcny
Praktický multifunkčný hrniec
Skladom (>5 ks)
DS69932942
 
€55,99
2 položiek celkom
hrniec parny
€60,99

Spoznajte unikátny halogénový kombinovaný parný hrniec, ktorý vám ponúka možnosť prípravy zdravých jedál rýchlo a efektívne. Vaše obľúbené jedlá si pripravíte rôznymi...

DS27793422
hrniec multifunkcny
€55,99

Spoznajte unikátny multifunkčný hrniec a vaše obľúbené jedlá pripravíte vďaka nemu omnoho zdravšie, rýchlejšie a pohodlnejšie. Dokážete v ňom jednoducho variť,...

DS69932942

Naše hrnce sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a nepriľnavé povrchy, ktoré zaručujú, že sa jedlo uvarí rovnomerne a neprilepí sa na hrniec. Okrem toho sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a sú vybavené žiaruvzdornými rukoväťami a pokrievkami, ktoré zabraňujú popáleniu a rozliatiu.

Náš eshop ponúka na výber celý rad značiek a štýlov, vďaka čomu si môžete vybrať dokonalý multifunkčný hrniec, ktorý bude vyhovovať vášmu rozpočtu a potrebám pri varení. Od základných modelov až po pokročilé modely s viacerými priehradkami - naše hrnce určite zaujmú aj tých najnáročnejších kuchárov.