Ručné vysávače

VYSÁVAČE, KTORÉ POTREBUJETE

Už vás nebaví ťahať so sebou objemný a ťažký vysávač zakaždým, keď potrebujete vyčistiť rozliatu tekutinu alebo odstrániť malý neporiadok? Pozrite sa na náš výber ručných vysávačov.

Ponúkame celý rad možností, ktoré vyhovujú vašim potrebám, vrátane ručných tyčových vysávačov, výkonných ručných vysávačov do auta a bezdrôtových ručných vysávačov.

Naše ručné tyčové vysávače sú ľahké a ľahko ovládateľné, takže sú ideálne na rýchle upratovanie v domácnosti. Vďaka výkonnému saniu a praktickým nadstavcom si ľahko poradia s prachom, nečistotami a chlpmi domácich zvierat na nábytku, schodoch a ťažko prístupných miestach.


 

Najpredávanejšie

výkonný ručný vysávač do auta
Výkonný ručný vysávač do auta
Momentálne nedostupné
DS79692166
 
€20,99
unikatny rucny vysavac
Praktický ručný tyčový vysávač
Skladom (>5 ks)
DS82125482
 
€31,99
rucny vysavac
 
€50,99
3 položiek celkom
výkonný ručný vysávač do auta
€20,99

  Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť, po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo...

DS79692166
unikatny rucny vysavac
€31,99

  Výkonný ručný vysávač vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v domácnosti vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo a...

DS82125482
rucny vysavac
€50,99

  Výkonný ručný vysávač do auta vám zabezpečí čistotu a sviežosť po akej ste v aute vždy túžili. Už žiadne obmedzovanie sa kvôli omrvinkám! Všetko sa vysaje kedykoľvek, rýchlo...

DS84781719

Ak potrebujete špecializovanejší vysávač, náš výkonný ručný vysávač do auta je nevyhnutnosťou pre každého majiteľa auta. Vďaka kompaktnému dizajnu a batérii s dlhou výdržou dokáže tento bezdrôtový vysávač ľahko odstrániť špinu, nečistoty a omrvinky z interiéru vášho auta, aby vyzeralo a voňalo ako nové.

A pre tých, ktorí chcú skutočne jedinečný zážitok z čistenia, ponúkame aj ručný tyčový vysávač, ktorý slúži ako mop. Vďaka výkonnému saniu a zabudovanej hubici s rozprašovačom dokáže tento vysávač ľahko zbierať nečistoty a zvyšky a zároveň vytierať rozliate tekutiny a neporiadok.