Projektory

MODERNÉ AJ TRADIČNÉ

Projektory sú nevyhnutným nástrojom na prezentácie, filmové večery, hranie hier a iné aktivity, ktoré si vyžadujú veľkú obrazovku. Trh je zaplavený širokou škálou projektorov, od tradičných projektorov s lampou až po moderné LED projektory. V tejto kategórii predstavujeme dva jedinečné projektory, ktoré určite pozdvihnú váš zážitok zo sledovania - inteligentný LED projektor a vysoko výkonný miniprojektor.

Projektor Smart LED je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú zariadenie typu všetko v jednom, ktoré spája zábavu a pohodlie. Vďaka zabudovanému pripojeniu Wi-Fi a Bluetooth môžete jednoducho streamovať obsah z telefónu, notebooku alebo tabletu. Projektor je tiež vybavený operačným systémom Android, ktorý vám umožňuje sťahovať a inštalovať obľúbené aplikácie z obchodu Google Play. Smart LED projektor sa dodáva s natívnym rozlíšením 1080p, ktoré vám zaručí, že si vychutnáte ostrý a jasný obraz so živými farbami.


 

Najpredávanejšie

projektor
Výkonný mini projektor
Skladom (>5 ks)
DS25284935
 
€80,99
smart led projektor
Vysokokvalitný Smart LED projektor
Momentálne nedostupné
DS50790616
 
€149
2 položiek celkom
projektor
€80,99

  Spoznajte tento jedinečný a komplexný LED mini projektor, s ktorým si vytvoríte domáce kino v pohodlí domova. Môžete si na ňom prehrávať videá a filmy vo vysokom rozlíšení,...

DS25284935
smart led projektor
€149

Zriaďte si priamo v obývačke vaše súkromné domáce kino. Jedinečný a komplexný Smart LED projektor je ideálnym riešením. Vďaka WiFi pripojeniu môžete sledovať videá...

DS50790616

Vysoko výkonný miniprojektor je zasa ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú prenosnosť a pohodlie. Tento kompaktný projektor je úderný, jeho natívne rozlíšenie 720p a jas 2800 lúmenov poskytujú vysokokvalitný obraz aj v dobre osvetlenom prostredí. Projektor je kompatibilný s celým radom zariadení vrátane notebookov, herných konzol a smartfónov, takže je vynikajúcou voľbou na hranie hier a filmové večery na cestách.

Projektor Smart LED aj vysoko výkonný miniprojektor sú vybavené technológiou LED lampy, ktorá zaručuje dlhodobý výkon a nízke náklady na údržbu. Lampy LED majú životnosť až 30 000 hodín, vďaka čomu sú odolnejšie a energeticky úspornejšie ako tradičné projektory s lampami.