Prenosné chladničky

CHLADIACE BOXY

Ak plánujete kempovanie, piknik alebo deň strávený na pláži, potrebujete, aby vaše potraviny a nápoje boli chladné a čerstvé. Práve na to sa hodia prenosné chladiace boxy. Tieto všestranné chladiace boxy sú navrhnuté tak, aby udržali vaše potraviny a nápoje v perfektnej teplote bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Či už hľadáte malú chladiacu nádobu do parku alebo väčšiu na rodinné kempovanie, v našom sortimente prenosných chladiacich boxov nájdete to, čo potrebujete.

V našom eshope ponúkame širokú škálu prenosných chladiacich boxov, ktoré vyhovujú všetkým potrebám a rozpočtu. V našom sortimente nájdete chladiace boxy od niektorých špičkových značiek v tomto odvetví vrátane značiek Coleman, Dometic, Waeco a mnohých ďalších. Chladiace boxy máme na sklade v rôznych veľkostiach, od malých 12 l chladiacich boxov až po veľké 70 l chladiace boxy, takže určite nájdete ideálnu veľkosť pre svoje potreby.


 

Najpredávanejšie

vyrobnik ladu
Jedinečný výrobník ľadu
Skladom (>5 ks)
DS40195215
 
€149,99
2 položiek celkom
autochladnicka jedinecna
€88,99

   Celoročne využívajte túto jedinečnú autochladničku a vaše nápoje a jedlá budú v lete osviežujúco chladené a v zime príjemne teplé. Vynikajúca prenosná elektrická chladnička...

DS15311209
vyrobnik ladu
€149,99

  Doprajte si osvieženie dokonale vychladeným drinkom. O to sa postará tento výkonný výrobník ľadu, vďaka ktorému nikdy nebudete mať núdzu o ľadové kocky.  Vaša párty počas...

DS40195215

Naše chladiace boxy sa dodávajú v rôznych štýloch a dizajnoch, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vášmu osobnému vkusu. Od klasických chladiacich boxov v jednoduchých farbách až po moderné chladiace boxy so vzorom - pre každého máme niečo. Naše chladiace boxy sú k dispozícii aj v rôznych materiáloch, od tradičných chladiacich boxov s tvrdou stranou až po chladiace boxy s mäkkou stranou, ktoré sa ľahko prenášajú a prepravujú.

Jednou zo skvelých vlastností našich prenosných chladiacich boxov je ich všestrannosť. Nie sú určené len na outdoorové aktivity - sú ideálne na uchovávanie potravín a nápojov v chlade na cestách, počas podujatí na chate alebo aj keď len vybavujete záležitosti. So správnym chladiacim boxom môžete udržať potraviny a nápoje čerstvé a chladné bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.