Výkonný kábel HDMI - USB typu C s adaptérom MHL

Kód: DS27562785
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte kábel HDMI - USB typu C s adaptérom MHL. Umožňuje vám pripojiť telefón alebo tablet k televízoru alebo monitoru cez štandardný konektor HDMI.

Tento kábel dopraje kvalitnejší a krajší obraz. Najkvalitnejšie materiály a prémiová technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KÁBEL HDMI - USB TYPU C S ADAPTÉROM MHL

Chcete prepojiť Váš smartfón alebo tablet s vašou televíziou či monitorom? Pomôže Vám s tým tento kábel HDMI - USB typu C s adaptérom MHL, ktorý umožňuje konvertovať súbory z vášho mobilného zariadenia (obraz a zvuk) na digitálny signál pre zariadenia s HDMI vstupom (prijímače s HDMI vstupom).

 

 praktický kabel HDMI - USB typu C s adaptérom MHL

ZLEPŠITE ROZLÍŠENIE

Tento kábel Vám pomôže využiť potenciál Vášho televízor naplno. Vďaka prepojeniu je možné sledovať obraz v maximálnom rozlíšení 4K (2160P), ako aj získať prístup k obsahu mobilného telefónu prostredníctvom televízora a jeho ovládanie pomocou diaľkového ovládača televízora. Takto Vám umožní naplno si vychutnať kvalitu obrazu a zvuku.

 

VYSOKÝ ŠTANDARD MHL

Štandard MHL je štandard audio-video rozhrania vo väčšine mobilných zariadení. Spája v sebe vlastnosti HDMI a USB C konektorov. Umožňuje odosielať obraz a zvuk z mobilných zariadení, ako sú smartfóny na obrazovky, televízory a ďalšie zariadenia vybavené konektorom HDMI. Výsledkom je, že získaný obraz má vysokú kvalitu.

 

MALÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si tento prevodník môžete vziať kdekoľvek so sebou. Pri používaní nezaberá veľa miesta, ľahko sa skladuje a prenáša.

 

 spoľahlivý kábel HDMI - USB typu C s adaptérom MHL

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Prevodník sa používa mimoriadne jednoducho. Pre jednoduché zapojenie ponúka funkciu Plug & Play. Ak chcete zariadenie ovládať, jednoducho pripojte telefón (port USB-C) cez TV adaptér (port HDMI).

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe kábla HDMI - USB typu C s adaptérom MHL boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu že prevodník Vám vydrží.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Konektor 1: HDMI 2.0/1.4
 • Konektor 2: USB-C 3.1
 • Tienený kábel (zníženie šumu)
 • Odolná PVC izolácia
 • Farebná hĺbka (až 48 bitov)
 • Podpora 3D technológie
 • Šírka pásma: až 10,2 Gbps
 • Maximálne rozlíšenie: 4K (2160P)
 • Dĺžka kábla: 200 cm
 • Konektor 1 (samec): HDMI typ A (19 pin)
 • Konektor 2 (samec): USB Type-C

*Pamätajte, že vaše mobilné zariadenie musí podporovať technológiu MHL!


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: