Výkonný adaptér micro USB na USB-C

Kód: DS54869719
€5,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný adaptér, ktorý spoľahlivo prekonvertuje vstup mikro USB na USB–C.

Adaptér micro-USB na USB-C zaručuje všetky funkcie poskytované štandardným káblom. Používa sa na napájanie aj prenos dát. 

Umožňuje plnohodnotné využitie najnovších modelov mobilných zariadení v kombinácii so staršími zariadeniami s micro-USB výstupom.

Najkvalitnejšie materiály a prémiová technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

MIKRO USB ADAPTÉR - TYP C

Nové mobilné zariadenia, ktoré sú vybavené konektorom USB-C, vyžadujú na nabíjanie alebo pripojenie k inému elektronickému zariadeniu špeciálny typ kábla. V tomto momente sú nabíjačky a káble s micro-USB konektormi teoreticky zbytočné. Nemusíme sa ich však hneď zbaviť, stačí si totiž zaobstarať micro-USB adaptér - USB-C, ktorý rýchlo umožní použitie starších káblov v zariadeniach s najnovším štandardom.

 

 jedinecny-adapter-mickro-usb-na-usb-c

 

KDE VŠADE KONVERTOR VYUŽIJETE

Využijete ho v nabíjačkách pre mobily, v notebookoch a iných zariadeniach, kde potrebujete prekonvertovať micro USB port na USB-C port. Vďaka kvalitným materiálom a špeciálnej výrobe je prepojenie mimoriadne rýchle a stabilné.

 

MALÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si tento prevodník môžete vziať kdekoľvek so sebou. Pri používaní nezaberá veľa miesta, ľahko sa skladuje a prenáša. Malá veľkosť znamená, že zariadenie je možné natrvalo pripevniť na kábel alebo napr. telefón a ponechať na tomto mieste, aby bolo možné ho používať vždy, keď to potrebujete.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Prevodník sa používa mimoriadne jednoducho. Stačí ho len pripojiť ku káblu s koncovkou micro USB a následne ho môžete prepojiť s akýmkoľvek zariadením využívajúcim USB –C porty. Takto je ihneď pripravený na používanie.

 

 jedinecny-adapter-micro-usb-na-usb-c

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe USB konvertora boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu že prevodník Vám vydrží.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Štandard USB-C: 3.0, 3.1
  • rozmery (šírka / výška): 1,5 / 2,5 cm
  • hmotnosť: 0,002 kg
  • farbu odosielame podľa skladovej dostupnosti (biela/čierna)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: