Jedinečná akupresúrna podložka s akupresúrnym vankúšikom

Kód: DS16046683
€31,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA AKUPRESÚRNA PODLOŽKA

Podložka je založená na princípe reflexologie - uvoľňuje nazhromaždené toxické látky, ktoré zamedzujú prietoku energie telom. Pri používaní tlačí jednotlivé výstupky na akupresúrne body. Takto ich cielene prekrvuje, okysličuje a pôsobí regeneračne. Podporuje predovšetkým bunkový metabolizmus a zvyšuje sekréciu endokrinných žliaz.

Zvyšuje vodivosť nervových impulzov a účinne blokuje prenos patologických impulzov do nervového centra, pričom aktivuje funkciu tkanív a orgánov. Podložka pôsobí pozitívne na celý organizmus a podporuje správnosť funkcií všetkých dôležitých orgánov.

 kvalitna-akupresurna-podlozka

 

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVANIE

Akupresúrna podložka je zhotovená na poznatkoch z tradičnej čínskej medicíny. Jej základom sú špeciálne tvarované terčíky, ktoré presne pôsobia na jednotlivé reflexné miesta. Vďaka tejto technológii a obyčajným ležaním na podložke dochádza k celkovému ozdravnému efektu.

Reflexná masáž je účinná, preventívna a liečebná metóda. Vďaka tejto podložke je dostupná úplne všetkým a čo viac, túto reflexnú masáž si môžete vykonávať kedykoľvek. Masáž môžete vykonávať aj niekoľkokrát denne.

Akupresúrna podložka je mimoriadne vhodná aj pre športovcov. Pomáha im skrátiť dobu regenerácie po intenzívnom tréningu a zlepšovať výkony.

 • Odstraňuje škodlivé toxíny a posilňuje imunitný systém
 • Zbavuje stresu, chronickej únavy, zápalov a bolestí
 • Žiadne tabletky a chemické látky - čisto prírodné riešenie
 • Úžasné výsledky bez vedľajších účinkov
 • Podstatné zníženie telesnej únavy, odstraňuje bolesti hlavy , kĺbov a chrbta
 • Okamžite zaznamenáte pozitívny efekt, použitie je úplne bezpečné

 

NA AKÉ PROBLÉMY JE MASÁŽNA AKUPRESÚRNA PODLOŽKA URČENÁ?

Masážna akupresúrna podložka môže pomôcť pri detoxikácii, pri rôznych ochoreniach napríklad únava, bolesť hlavy, zlý krvný obeh, chronickej bolesti, slabý imunitný systém, zápcha, artritída, reuma, depresie, zápaly, opuchy a kožné ochorenia ako psoriáza, ekzém, seborea a iné ochorenia. Akupunktúrna reflexná masáž môže pomôcť aj pri dlhodobých chronických ochoreniach.

 kvalitna-akupresurna-podlozka-s-akupresurnym-vankusikom

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?

Akupunktúra sa v tradičnej čínskej medicíne praktizuje už tisíce rokov. Dnes je jednou z najuznávanejších doplnkových terapií na celom svete.

Akupunktúrne body môžu stimulovať celé telo a postupom času zlepšiť jeho fungovanie. Špeciálna kamienková podložka sa zameriava práve na tieto body, ktoré masíruje, prekrvuje, aktivuje a tak podporuje proces prirodzenej regenerácii celého tela.

 

AKO PODLOŽKA FUNGUJE

Na podložku si ľahajte iba v tenkom tričku alebo vyzlečený do pol tela. Vrstva oblečenie znižuje účinnosť terapie.

Ľahnite si opatrne chrbtom a hlavou na podložku a vankúšik. Zhlboka dýchajte a uvoľnite sa. Prvých 3-5 minút budete cítiť nepríjemný tlak alebo miernu bolesť, ktorá zvyčajne po tejto dobe prejde. Na akupresúrnej podložke ležte 20-30 minút. Podložku používajte 1-2x za deň.

Podložku umývajte iba mydlovou vodou. Potom ju nechajte riadne vyschnúť. Nesušte ju na radiátoroch ani iných zdrojoch tepla. Nevystavujte priamemu slnku. Tieto situácie zhoršujú vlastnosti plastových terčíkov.

UPOZORNENIE: Po akupresúre by mal každý vypiť veľké množstvo vody. Tým sa vyplavia odpadové látky z tela von.

 

 akupresurna-podlozka

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Rozmery podložky: 66 x 40 cm
 • Rozmery vankúšika: 36 x 16 x 11 cm
 • Materiál: polyuretán, ABS, bavlna
 • Farba: zelená
 • Určená na ležanie a cvičenie
 • Umiestnenie: zem, kreslo, pohovka či posteľ

 

Ilustračné video:

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: