Jedinečná masážna podložka na natiahnutie a uvoľnenie krčnej chrbtice

Kód: DS14552266
€55,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE CERVIKÁLNE TRAKČNÉ ZARIADENIE NA NATIAHNUTIE KRČNEJ CHRBTICE

Bolí Vás krčná chrbtica a hlava? Máte sedavé zamestnanie? Cítite sa stuhnutý alebo len milujete uvoľňujúcu masáž? Práve pre Vás je určená táto jedinečná trakčná podložka, ktorá dokonale natiahne Vašu krčnú chrbticu, prinesie Vám úľavu, zlepšenie rozsahu pohybu a jedinečnú relaxačnú masáž. Prístroj je vhodný pri:

  • Napätiu krčných svalov a súvisiacich bolestiach hlavy
  • Stuhnutosti kĺbov
  • Herniach disku a krčných stavcov
  • Kompresii periférnych nervov a iné...

 

 masazna-podlozka-na-natiahnutie-chrbtice

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?

Trakčná podložka na krk funguje na princípoch fyzioterapie. Je ergonomická navrhnutá tak, aby Vám poskytovala maximálny terapeutický účinok. Pomáha natiahnuť jednotlivé stavce chrbtice, čo prináša uvoľnenie od bolestí a zároveň zlepšuje rozsah pohybu. Je to pohodlný domáci produkt na liečbu bolesti chrbta a preventívnej starostlivosti.

Keď si ľahnete na podložku, gravitácia umožní, aby sa celá vrchná časť tela bez námahy natiahla a okolité svaly sa začnú uvoľňovať, jemne dekomprimujú platničky, vyrovnávajú chrbticu, zmierňujú napätie a bolesť. Budete ohromený tým, ako dobre sa cítite už po jednom použití. A to všetko bez akejkoľvek námahy.  Uľavte Vášmu chrbtu s touto skvelou podložkou. 

 

AKO SA TRAKČNÝ NAŤAHOVAČ KRKU POUŽÍVA?

Položte podložku na pevnú plochu. Ľahnite si na zariadenie a popruh upevnite okolo hlavy.  Pomocou ručnej pumpy pomaly vyvíjate tlak na krčnú chrbticu. Tlak zvoľte taký, aby Vám nebol nepríjemný. Až chrbtica povolí môžete pomaly pridať. Následne zhlboka dýchajte a užívajte si relaxačnú masáž. Vďaka tejto technológii a obyčajnému ležaniu dochádza k celkovému ozdravnému efektu.  

 masazna-podlozka-na-uvolnenie-chrbtice

 

VHODNÉ PRE KAŽDÉHO

Vďaka univerzálnym rozmerom je trakčné zariadenie vhodné pre skoro všetkých mužov aj ženy rôznych vekových kategórií. Poraďte sa o vhodnosti používania zariadenia s lekárom pokiaľ trpíte zraneniami v oblasti krku, reumatoidnej artritíde, tlak na miechu, nestabilite chrbtice, zlomenine kosti, v prípade nádorov a autoimúnných ochorení a stavoch, ktoré môže zhoršiť pohyb.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto unikátnej podložky na natiahnutie a relaxáciu krčnej chrbtice boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 podlozka-na-nastiahnutie-chrbtice

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast, tkanina
  • Rozmery: 37x33x11cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: