Puzdrá na doklady a karty

DOKONALÉ RIEŠENIE PRE KAŽDÉHO

Hľadáte štýlový a funkčný spôsob, ako uchovávať svoje dôležité dokumenty a karty v bezpečí a usporiadané? Nehľadajte ďalej ako v našej kolekcii puzdier na dokumenty a karty!

Naše puzdrá na doklady a karty sú dokonalým riešením pre každého, kto hľadá minimalistickú peňaženku, do ktorej sa zmestia všetky dôležité veci. Vďaka technológii blokovania RFID poskytujú naše puzdrá dokonalú ochranu pred krádežou identity a podvodmi s kreditnými kartami.


 

Najpredávanejšie

Alarm
Bezpečný osobný alarm
Skladom (>5 ks)
DS85100917
 
€13,99
2 položiek celkom
jedinecna penazenka s RFID blokovanim
€18,99

Spoznajte dokonalú minimalistickú peňaženku s RFID blokovaním, vďaka ktorej budete mať financie i dôležité platobné, kreditné a vernostné karty prakticky a...

DS17724319
Alarm
€13,99

  Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme kľúčenky....

DS85100917

Okrem bezpečnostných prvkov sú naše puzdrá na doklady a karty aj neuveriteľne spoľahlivé. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali každodennému opotrebovaniu, takže si môžete byť istí, že vaše veci zostanú v bezpečí bez ohľadu na to, kam idete.

To však nie je všetko - naše puzdrá na doklady a karty sú vybavené aj osobným alarmom, ktorý možno aktivovať v prípade núdze. Či už sa vraciate domov neskoro v noci, alebo potrebujete pomoc v nebezpečnej situácii, náš osobný alarm je základným nástrojom, ktorý vám pomôže zabezpečiť bezpečnosť.