Inteligentná diaľkovo ovládaná wifi zásuvka

Kód: DS62736232
Akcia Tip
€23,59 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Unikátna inteligentná zásuvka na wi-fi ovládanie vám uľahčí život a dodá kontrolu nad akýmkoľvek elektrickým zariadením pohodlne cez mobil. Nezáleží na tom, o akú elektroniku sa jedná. 

Ušetrite čas, peniaze a nervy. Od teraz už nemusíte vypínať zo siete spotrebiče. Stačí stlačiť tlačidlo a zásuvka sa okamžite vypne. Takto vám táto zásuvka šetrí vaše peniaze za elektrinu a predlžuje životnosť produktu až o 15%.

Zásuvka je ideálna pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pre ťažko dostupnú elektroniku alebo k vytvoreniu inteligentnej domácnosti. Wi-fi zásuvka umožňuje užívateľom okamžité ovládanie domácnosti jednoduchým stlačením tlačidla. Je to tak pohodlné, jednoduché, rýchle a navyše ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KDE VŠADE ZÁSUVKY VYUŽIJETE

Ak nemôžete zakaždým vyberať spotrebič zo siete, alebo chcete vaše bývanie premeniť na inteligentnú domácnosť, tieto zásuvky vám s tým určite pomôžu. Sú skvelé pre ovládanie akéhokoľvek elektronického zariadenia vrátane svetiel, klimatizácie, ohrievačov, audio systémov , sviatočných ozdôb, nabíjacích zariadení a inej elektroniky.

Cez svoj mobil môžete rozsvietiť tmavý suterén, spustiť ventilátor, vypnúť nočné lampičky.

   
 • Nový spôsob ovládania vašich zariadení
 • Šetrí čas a peniaze 
 • Ideálne pre osoby so zníženou pohyblivosťou
 • Ovládajte akékoľvek elektrické zariadenia cez wi-fi
 • Možnosť ručného zapnutia a vypnutia zásuvky
 • Aj pre bezpečnosť domácnosti a množstvo iného

   

Inteligentná diaľkovo ovládaná wifi zásuvka 

 

 

 

ŠETRITE ENERGIU A VAŠE PENIAZE

 

Spotrebiče v režime spánku vedia ročne spotrebovať až niekoľko desiatok eur. Častokrát sú tieto spotrebiče uložené tak, že je veľmi náročné a nepohodlné zakaždým vytiahnuť kábel zo siete. Tieto zásuvky na diaľkové wi-fi ovládanie sú práve na to stvorené, aby vám pomohli vypnúť vaše spotrebiče stlačením jedného tlačidla. Takto vám táto sada šetrí vaše peniaze za elektrinu a predlžuje životnosť produktu až o 15 %. Po výpadku prúdu ostávajú zásuvky vypnuté, aby sa šetrila energia.

  

BEZPEČNÉ A SPOĽAHLIVÉ

Tieto certifikované zásuvky na wi-fi ovládanie boli navrhnuté tak, aby splnili tie najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Preto sú tieto zásuvky maximálne bezpečné pre vás i pre vašu elektroniku.

diaľkovo ovládaná wifi zásuvka 

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE S APLIKÁCIOU

Ovládajte svoju inteligentnú zásuvku pomocou technológie Wi -Fi. Jednoducho si nainštalujete bezplatnú aplikáciu na Váš Android alebo I-Phone a môžete ovládať svoje zásuvky kedykoľvek. Presné inštrukcie vám budú dodané spolu s produktom.

 

UNIKÁTNY DIZAJN A KVALITNÉ SPRACOVANIE

Špeciálny moderný dizajn a  najkvalitnejšie materiály sú zárukou dlhej životnosti zásuvky. Inteligentná zásuvka s wi-fi má bezpečnostné prvky. Dosiahli sme dokonalú rovnováhu dobrej kvality a nízkej ceny. Kôli použitiu najkvalitnejších materiálov  má dlhú životnosť.

 

 wifi zásuvka

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie
 • Maximálny výkon: 3500W
 • Farba: biela

 


 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÁ NABÍJAČKA BATÉRIÍ

 

nabíjačka batérií pre AA batérie a AAA batérie

 

Spoznajte výkonnú nabíjačku batérií pre rýchle, spoľahlivé a bezpečné nabíjanie batérií typu AA a AAA. Je kompaktná, nabíja až 4 batérie naraz a disponuje LED diódami, ktoré Vás upozornia na stav nabíjania.

 

 

VÝKONNÉ NABÍJATEĽNÉ BATÉRIE AAA

nabíjateľné batérie AAA

Spoznajte tieto prémiové nabíjateľné batérie s maximálnym výkonom, životnosťou a kapacitou pre bezchybný chod akýchkoľvek elektrozariadení.

 

 

UNIKÁTNA SOLÁRNA POWERBANKA

solárna powerbanka

Spoznajte túto prémiovú solárnu powerbanku, ktorá vám zaistí maximálnu kapacitu, ľahkosť, prenosnosť a kvalitu za bezkonkurenčnú cenu. Táto jedinečná solárna powerbanka vám ponúka možnosť nabíjať viac zariadení naraz pomocou dvoch USB portov a jedného mikro USB portu.

 

 

ADAPTÉR DO ZÁSUVKY - SADA PRE 150 KRAJÍN

adaptér do zásuvky - sada pre 150 krajín

Kvalitná a bezpečná sada adaptérov do zásuvky vám umožní využívať váš spotrebič až v 150 krajinách sveta. Sada je ideálna pre všetkých cestovateľov, obchodníkov, manažérov ale aj pre každého dovolenkára.

 

 

VÝKONNÉ ALKALICKÉ BATÉRIE AG13

 

alkalické batérie AG13

 

Prinášame Vám tieto výkonné alkalické batérie s vysokou kapacitou pre dlhú funkčnosť vašich zariadení. Tieto alkalické batérie s extra dlhou životnosťou sa vyznačujú predĺženou dobou výkonu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: