DVOJBALENIE - Originálná elektrická soľná lampa

Kód: DA10840591
€44,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto skvelú soľnú lampu pre zlepšenie kvality vášho prostredia a fyzického pohodlia. Soľné lampy sú známe svojimi blahodarnými účinkami na ľudský organizmus.

Pretože dokážu navodiť príjemnú oddychovú atmosféru, môžu pomôcť pri nespavosti na odbúravanie stresu a nervozity. Pozitívne pôsobia na dýchacie cesty, obehový systém a celkovú imunitu organizmu. Je vhodná aj pri prechladení, alergiách, kožných problémoch, na zlepšenie imunity a iných problémoch.

Vychutnajte si  jedinečnú relaxačnú terapiu a urobte niečo pre vaše zdravie. Táto 100% prírodná metóda je šetrným a zároveň účinným spôsobom ako môžete mať zdravší a čistejší vzduch, ktorý pozitívne prispieva k očiste organizmu, zmierneniu a zároveň predchádzaniu rôznych ochorení.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA ELEKTRICKÁ SOĽNÁ LAMPA

Soľné lampy sú obľúbené pre svoj jedinečný design a skvelé terapeutické vlastnostiZabudovaná žiarovka ohrieva minerál a aktivuje hydratáciu, čím zlepšuje a urýchľuje proces čistenia vzduchu. Minerál, ktorý zároveň slúži ako tienidlo, robí svetlo mäkším a miernejším, vďaka čomu možno hľadieť priamo do jeho zdroja, a pritom si nepoškodiť zrak.

 

 unikatna-solna-lampa

 

TÚTO SOĽNÚ LAMPU VYUŽIJETE PRI

 • respiračné ochorenia a astma,
 • prechladnutie či chrípka,
 • kožné ochorenia ako atypický ekzém a psoriáza,
 • zlepšenie imunity,
 • uvoľnenie svalov,
 • podpora nervového a obehového systému,
 • pri depresiách, na zmiernenie stresu a napätia
 • zmierňuje priebeh klimaktéria.

 

SOĽNÉ LAMPY SÚ POUŽÍVANÉ UŽ STÁROČIA

Už stovky rokov ľudia vysekávajú veľké kusy soľných kryštálov z ktorých vyrábajú soľné lampy. Používajú sa dodnes nielen kvôli svojej estetike ale aj kvôli svojím zdravotným účinkom. Spoznajte silu soľných lám s touto kvalitnou a cenovo výhodnou lampou.

 

AKO SOĽNÁ LAMPA FUNGUJE?

Z veľkých kryštálov soli sa po zahriatí uvoľňujú záporne nabité ióny ktoré pomáhajú čistiť vzduch, osviežovať ho, dezinfikovať a zároveň dokážu obaliť čiastočky alergénov a prachu. Tím klesne k zemi a vy ho už nedýchate. Zároveň sa do vzduchu uvoľňujú ďalšie prospešné látky. Naopak napríklad televízia, počítač a iná elektronika vyžaruje do ovzdušia kladné ióny, ktoré sú zdraviu škodlivé. S touto soľnou lampou môžete eliminovať záporné ióny a vytvoriť si zdravšie prostredie.

 solna-lampa-elektricka

 

AKO POUŽÍVAŤ SOĽNÚ LAMPU?

Zapnite soľnú lampu do siete. Ak sa soľná lampa zahreje začne pôsobiť. Používajte podľa potreby alebo niekoľko krát týždenne. Čistite ju navlhčenou handričkou a nechajte dobre vyschnúť. Neumývajte pod vodou soľ by sa mohla rozpustiť. Soľná lampa môže fungovať nepretržite, pretože proces ionizácie prebieha pozvoľna.

 

PRE ZDRAVŠIE OVZDUŠIE

Keď sa v domácnostiach začali objavovať televízory, počítače, mikrovlnné rúry a ďalšie elektrospotrebiče začali sa v domácnostiach výrazne koncentrovať kladné ióny ktoré škodia nášmu zdraviu. Navyše, znečistenejšie ovzdušia je výrazne horšie, ako tomu bolo pred desiatkami rokov. Zdraviu nepomáha ani vysoká koncentrácia alergénov v ovzduší. Dajte stop elektrickému smogu a znečistenému ovzdušiu s touto jedinečnou soľnou lampou. Spoznajte prírodné a ekologické riešenie.

 

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Príroda nám ponúka ekologické a prírodné riešenie na čistenie vzduchu. Je ňou soľ. Soľ má množstvo jedinečných vlastností, ktoré Vám môžu pomôcť s lepšou kvalitou dýchaného vzduchu.

 

 elektricka-solna-lampa

 

KDE SOĽNÚ LAMPU UMIESTNIŤ

Soľnú lampu môžete mať umiestnenú kdekoľvek v domácnosti. No kamenná soľ je citlivá na vlhko. Nesmie byť v blízkosti zdroja vlhkosti, napríklad pri fontánke či akváriu. Ak napriek všetkým opatreniam lampa navlhla, pred použitím ju nechajte prirodzene vyschnúť.

 

AJ AKO JEDINEČNÝ DESIGNOVÝ DOPLNOK

Tieto soľné lampy vyzerajú úchvatne. Hodia sa ako jedinečný dizajnový doplnok do každej miestnosti. Sú vhodné aj do kancelárií, detských izieb a spální. Okrem terapeutických vlastností potešia svojou estetickosťou a nevšednosťou.

 

JEDINEČNÉ A ORIGINÁLNE

Soľné lampy sú bloky kryštálov soli, ktoré vznikali už pred miliónmi rokov. Ťažia sa hlboko pod zemou a ich opracovanie prebieha vo väčšine prípadov ručne. Každá soľná lampa je originálna. Každý kryštál má totiž iný a originálny tvar, vnútornú štruktúru, ako aj farebný odtieň.

 

 jedinecna-solna-lampa

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • vstup: 220V
 • farba: oranžová
 • výkon: max 1,5 W
 • dĺžka kábla: 1,5 m
 • rozmery: 15/15 / 25cm
 • hmotnosť: 3 - 5 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: