Jedinečné plniteľné kapsule Nespresso

Kód: DS53253650
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte tieto jedinečné plniteľné kapsule pre kávovary Nespresso s ktorými si pripravíte najlahodnejšiu kávu plnú chuti a s bohatou cremou. Kapsule si pohodlne naplníte a používate ako klasické kapsuly.

Dokonale šetria vaše peniaze, pretože ich môžete plniť opakovane. Zároveň je toto riešenie mimoriadne ekologické. S plniteľnými kapsulami si môžete vyskúšať rôzne druhy kávy, môžete si vytvoriť jedinečnú zmes podľa vašej chuti.

Používajú sa mimoriadne jednoducho a pohodlne. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti kapsúl.


 

NÁŠ TIP 

Tu ponúkame 2-balenie na plniace kapsule Nespresso za zvýhodnenú cenu.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SKVELÉ PLNITEĽNÉ KAPSULE

Špeciálne plniteľné kapsule pre kávovary Nespresso pre prípravu najlepšej kávy. Vďaka ich špeciálnemu dizajnu sa vyznačujú jednoduchosťou použitia. Vďaka jednoduchému prietoku vody kapsulou si pripravíte kávu s bohatou cremou. S týmito kapsulami bude vaša káva dokonale lahodná a plná chuti.

 

kapsule-nespresso 

 

ŠETRIA VAŠE PENIAZE

Táto jedinečná sada opakovane plniteľných kapsúl drasticky šetrí vaše peniaze. Už žiadne predražené jednorazové náplne. Tieto kapsuly môžete plniť stále dookola. Cena na prípravu 1 porcie kávy sa výrazne zníži. S touto sadou ušetríte kopu peňazí.

 

NAMIEŠAJTE SI JEDINEČNÚ PRÍCHUŤ

S týmito skvelými plniteľnými kapsulami si hravo namiešate akúkoľvek príchuť. Kombinujte jednotlivé druhy káv a vytvorte si jedinečnú príchuť podľa vašej chuti. Vyskúšajte rôzne množstvo kávy v zásobníku, aby ste uvarili svoju obľúbenú chuť

 

ŠETRNÉ K PRÍRODE

Len za mesiac prevádzky kapsulového kávovaru sa vyprodukuje množstvo odpadu. Pokiaľ aj Vám záleží na našej planéte, sú tieto eko kapsule pre Vás to pravé. Vychutnáte si dokonalú chuť kávy pripravenej na vašom kávovare Nespresso a zároveň šetríte prírodu.

 

 jedinecne-plnitelne-kapsule-nespresso

 

POHODLNÉ POUŽITIE

Kapsuly sa používajú mimoriadne jednoducho a pohodlne. Stačí ich otvoriť, pomocou odmerky v závislosti od preferovaného druhu kávy vložiť požadované množstvo kávy, utlačiť, zavrieť a môžete ich používať. Vyčistíte ich hravo behom chvíľky a ihneď budú pripravené na ďalšie použitie.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto kapsúl boli použité najkvalitnejšie materiály, čo je zárukou funkčnosti a životnosti kapsúl. Môžete ich používať stále dokola na prípravu tej najlepšej kávy.

 nespresso-kapsule

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • 5 X opakovane plniteľných kapsúl Nespresso
 • Kefa na čistenie
 • Odmerka
 • Materiál: plast, nehrdzavejúca oceľ
 • Opätovne použiteľný produkt
 • Kompatibilné s kávovarmi Nespresso
 • Kapacita jednej kapsuly: 8 gramov
 • Ľahko sa čistí
 • Výška: 2,5 cm
 • Šírka: 3,6 cm
 • Čierna farba

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: