Kuchynské teplomery

NEVYHNUTNÉ KUCHYNSKÉ POMÔCKY

Ak hľadáte presné a spoľahlivé údaje o teplote pri varení a pečení, kuchynský teplomer je nevyhnutnou pomôckou. V našom online obchode ponúkame širokú škálu kuchynských teplomerov, ktoré splnia vaše potreby.

Náš výber zahŕňa digitálne teplomery, ktoré poskytujú rýchle a presné údaje o teplote mäsa, tekutín a iných potravín. Mnohé z našich teplomerov sú vybavené aj programovateľnými nastaveniami a upozorneniami, vďaka čomu môžete zakaždým pripraviť jedlo na dokonalú teplotu.


 

Najpredávanejšie

teplomer vpichovy do masa
Digitálny vpichový teplomer na mäso
Skladom (>5 ks)
DS25129764
 
€12,99
Špeciálny vlhkomer na drevo
Jedinečný vlhkomer na drevo
Skladom (>5 ks)
DS26394479
 
€30,99
2 položiek celkom
teplomer vpichovy do masa
€12,99

Vyskúšajte špeciálny vpichový teplomer na mäso a budete vedieť lepšie kontrolovať jeho tepelnú prípravu. V okamihu zistíte teplotu jedál, nápojov, omáčok ,oleja, ba...

DS25129764
Špeciálny vlhkomer na drevo
€30,99

     Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne. Pri použití merača vlhkosti na drevo si...

DS26394479

Okrem digitálnych teplomerov máme v ponuke aj analógové teplomery, ktoré sú ideálne na pomalé varenie a údenie. Tieto teplomery majú veľké, ľahko čitateľné ciferníky a možno ich používať na monitorovanie teploty počas dlhšieho časového obdobia.

Ponúkame aj špecializované teplomery na výrobu cukroviniek a fritovanie, ako aj teplomery do rúry na presné monitorovanie teploty v rúre.

V našom online obchode sme hrdí na to, že ponúkame vysokokvalitné kuchynské teplomery za konkurenčné ceny. Všetky naše výrobky sú vyrobené z odolných materiálov a pre váš pokoj sa na ne vzťahuje záruka výrobcu.