DVOJBALENIE - Profesionálne fólie - vákuovacie sáčky

Kód: DA37992187
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)
Variant
 
 

Vyskúšajte túto kvalitnú fóliu do vákuovačkyužívajte si výhody vákuového balenia potravín i naďalej a to v úžasnej kvalite. Potraviny si uchovajú čerstvosť, svoju chuť i vôňu.

Využitím praktických sáčkov do vákuovačky zvládnete aj marinovanie mäsa ako profesionál.

Z tejto fólie si jednoducho, pohodlne a rýchlo vytvoríte sáčky do vákuovačky s rozmermi, aké práve potrebujete. Vďaka svojej vysokej kvalite materiálu sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek balenému jedlu.

Povrch fólie do vákuovačky je z jednej strany vrúbkovaný, čo zabezpečí perfektné tesnenie. Z druhej strany je hladký, transparentný, takže pohodlne uvidíte vákuované potraviny.

Využitie týchto sáčkov do vákuovačky je vhodné aj v obchodnom priemysle. Vaši zákazníci ocenia kvalitné balenie potravín.

Vákuovo balené potraviny jednoduchšie uskladníte v chladničke i v mrazničke.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie sáčkov do vákuovačky za zvýhodnenú cenu alebo 5-balenie sáčkov ku ktorému získate DOPRAVU ZDARMA.

Tu nájdete našu profesionálnu vákuovačku na potraviny do ktorej sú vhodné naše kvalitné šačky alebo výkonnú zváračku na fólie ktorá je skvelá na rýchle zvarenie fólie alebo sáčku. 

Objavte tajomstvo vákuového varenia s profesionálnym sous-vide varičom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÉ FÓLIE – SÁČKY DO VÁKUOVAČKY

Aj vy sa neviete zaobísť bez praktickej vákuovačky potravín? Ponúkame vám túto jedinečnú fóliu do vákuovačky, vďaka ktorej budete môcť i naďalej uskladňovať vaše potraviny týmto skvelým spôsobom.

Vaše pokrmy nestratia chuť, nenasiaknu inými vôňami a môžete ich pohodlne uskladniť v chladničke i mrazničke

Ak ste ešte tento spôsob balenia potravín nepoznali, vyskúšajte ho. Zaiste oceníte kvalitné náhradné fólie do vákuovačky i praktickú, vynikajúcu vákuovačku na potraviny, ktorú nájdete tu: Profesionálna vákuovačka na potraviny

 

 jedinecne-sacky-do-vakuovacky_1

 

UCHOVÁVA VÔNE I CHUŤ

Vynikajúca moletovaná fólia na sáčky do vákuovačky má špeciálny hlboký vzor, vďaka ktorému je odsávanie vzduchu oveľa rýchlejšie ako pri obyčajnej fólii. Získate odolné a tesné tesnenie a tým dokonalú ochranu vašich potravínNajkvalitnejšie materiály, z ktorých je fólia do vákuovačky vyrobená, umožňujú úplné uchovávanie vôní.

 

MARINUJTE POHODLNE

Perfektné sáčky do vákuovačky sú ideálnym pomocníkom aj pri marinovaní mäsa. V uzatvorených plastových vreckách môžete marinované mäso otáčať na obe strany niekoľko krát počas marinovania. Marinované porcie mäsa môžete jednoducho uložiť v mrazničke a budete ich mať pripravené napríklad ku grilovačke.

 

ŠETRÍ MIESTO V CHLADNIČKE I MRAZNIČKE

Táto jedinečná fólia – sáčky do vákuovačky presne priľne k potravine, vďaka čomu šetrí miesto v chladničke či mrazničke. Je ideálna pred akýmikoľvek oslavami a sviatkami.

 sacky-do-vakuovacky

VO FORME ROLKY – ŠETRÍTE FÓLIU

Praktická fólia do vákuovačky je dostupná vo forme rolky. Tento typ embosovanej fólie umožňuje prispôsobiť obal jedlu rôznych veľkostí. Tým ušetríte spotrebu fólie. Použijete jednoducho len takú dĺžku fólie, aká bude potrebná.

Navyše drážkovaná štruktúra fólie s mikrokanálikmi poskytuje mimoriadne vysokú flexibilitu a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Sáčky do vákuovačky sa neroztrhnú a vy tak opäť šetríte.

 

KVALITNÁ EMBOSOVANÁ FÓLIA

Embosovanie je proces povrchovej úpravy fólie, pri ktorom dochádza k vytváraniu reliéfneho povrchu fólií. Zabezpečuje fóliám vysokú kvalitu a transparentnosť. Na jednej strane má hlboko raziaci vzor a na druhej strane je úplne hladký.

 

VHODNÝ AJ V OBCHODNOM PRIEMYSLE

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam je vhodné používať túto fóliu do vákuovačky aj v obchodnom priemysle. Váš zákazník môže cez priesvitný hladký obal jednoducho posúdiť kvalitu a čerstvosť vami ponúkaného produktu. Vy aj vaši zákazníci budete spokojní.

 

jedinecne-sacky-do-vakuovacky 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farba: transparentná: áno
  • kontakt s potravinami: áno
  • vrúbkovaný: jednostranne
  • materiál: fólia
  • rozmery: (šírka / výška): 28 x 600 cm a 20 x 600 cm
  • hmotnosť: 0,316 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: