Magická hubka - melamínová nano hubka - Balenie 15 ks

Kód: DS99964684
Akcia Tip
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Balenie obsahuje 15 ks melamínových hubiek za výhodnú cenu.

Nano špongia je novou generáciou pomôcok pri upratovaní.

Zázračná melamínová hubka nazývaná aj magická hubka či magická špongia  veľmi jednoducho, pohodlne a rýchlo odstráni aj tú najhoršie zažratú nečistotu a vaše veci budú ako nové.

Melaminová hubka je produktom posledného vývoja nanotechnólogie. Vďaka unikátnemu materiálu a najkvalitnejšej technológii výroby je táto prémiová špongia účinným čističom na akékoľvek povrchy.

Nezáleží na tom či potrebujete vyčistiť usadeniny od vodného kameňa, pripáleniny, mastné fľaky, podlahu, sklo, kov, obuv, kožu, zaschnutý tuk  alebo fľaky na stene. Táto hubka si s tým hravo poradí.

Čistenie s touto špongiou je šetrné k životnému prostrediu, vášmu zdraviu a zdraviu vašej rodiny. Spoznajte jednoduché a účinné čistenie bez chemických čistiacich prípravkov, abrazívnych chemikálií a bez nebezpečenstva poškriabania a poškodenia čisteného povrchu.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné balenie 25 ks melamínových hubiek, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Vyskúšajte aj špeciálne hubky na hrnce, kov, nerez, pripáleniny a mastnotu Metal profi.

Zbavte sa zápachu rúk po umývaní, aromatických potravinách či čistiacich prostriedkoch pomocou unikátneho nerezového mydla.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA MELAMINOVÁ ŠPONGIA

Nikto nemá rád čistenie. Jedovaté chemické výpary, nekonečné drhnutie, bolesť chrbta. Teraz existuje lepší spôsob. Prinášame vám jedinečné magické melamínové hubky pre to najúčinnejšie, najrýchlejšie a najpohodlnejšie čistenie. Špinavé staré tenisky sú znova biele. Ošúchané podlahové dosky vyzerajú ako nové. Škvrny od kávy vo vašom obľúbenom hrnčeku sú preč. Možnosti sú nekonečné. A výsledky sú neuveriteľné.

 

 nano-hubka

 

MAXIMÁLNA ČISTIACA SILA

Tieto špeciálne magické hubky sú navrhnuté tak, aby boli extra silné v čistení najodolnejších nečistôt. S melamínovou penou prvotriednej kvality a neuveriteľnou hustotou, hubky na čistenie ľahko vyčistia najzažratejšiu špinu účinne, rýchlo a pohodlne. Po navlhčení prenikajú vlákna magickej hubky do pórov tvrdých povrchov, kde rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty. Netrápte sa s čistením celé hodiny. Vyskúšajte tieto jedinečné magické špongie.

 

KDE VŠADE ŠPONGIE VYUŽIJETE

Vďaka špeciálnemu materiálu novej generácie melamínu, dokážete bez chémie a ďalších čistiacich a pomocných prostriedkov odstrániť odolné nečistoty. Je vhodná na kachličky, dlaždice, podlahu, sklo, kov, parkety, stoly stoličky, záhradný nábytok, dechtové škvrny, ráfiky na obvode kolie , fľaky od tonerov či pečiatok, interiérov áut ,kožu, obuv, šmuhy od podrážok topánok, znečistenie od fixiek, pier, počmárané steny od detí, fľaky na sporákoch, zaschnutý tuk, okenné tabule, zvyšky žuvačiek, vodný kameň z vodovodných batérií, ale aj počasím spôsobené usadeniny na záhradnom nábytku a pod.

 

 nano-hubky

 

PRE ČISTENIE BEZ CHEMIKÁLIÍ

Odložte tie zapáchajúce čistiace prostriedky, ktoré škodia vám aj vaším blízkym. Povedzte nie abrazívnym, leptavým chemikáliám. Spoznajte pohodlnú a efektívnu alternatívu čistenia. Jednoducho navlhčite vodou a zľahka vydrhnite špongiou. Je to také ľahké. Na čistenie nepotrebujete žiadne chemikálie ani čistiace prostriedky.

 

KVALITA OVERENÁ ZÁKAZNÍKMI 

Tieto špeciálne nano hubky boli určené najmä pre veľké upratovacie firmy a profesionálne využitie. Práve pre ich osvedčenú účinnosť sú vyrábané a distribuované aj pre bežné domáce použitie, kde sa tešia nesmiernej popularite.  

 

ŠETRIA ČAS A PENIAZE

Tieto jedinečné hubky boli navrhnuté s jedinečnou textúrou melamínu. Preto vydržia dlhšie ako iné melamínové hubky. V kombinácii s týmto výhodným balením vám budú slúžiť celé mesiace. Špongie z melamínovej peny sú inteligentným novým spôsobom čistenia vášho domova - zvnútra aj zvonka.

 hubky-melaminove

AKO SA MAGICKÉ HUBKY POUŽÍVAJÚ

Navlhčite ich a vytlačte prebytočnú vodu. Vodu vytláčajte stlačením medzi dlaňami. Potom škvrnu zľahka vydrhnite. Ako náhle škvrna zmizne, prestaňte ju čistiť. Špongia má účinok podobný účinku gumy na ceruzke, no miesto túhy vygumujete nečistoty.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: