Magická hubka - melamínová nano hubka

Kód: DS25572387
Akcia Tip
€3,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Nano špongia je novou generáciou pomôcok pri upratovaní.

Zázračná melamínová hubka nazývaná aj magická hubka či magická špongia  veľmi jednoducho, pohodlne a rýchlo odstráni aj tú najhoršie zažratú nečistotu a vaše veci budú ako nové.

Melaminová hubka je produktom posledného vývoja nanotechnólogie. Vďaka unikátnemu materiálu a najkvalitnejšej technológii výroby je táto prémiová špongia účinným čističom na akékoľvek povrchy.

Nezáleží na tom či potrebujete vyčistiť usadeniny od vodného kameňa, pripáleniny, mastné fľaky, podlahu, sklo, kov, obuv, kožu, zaschnutý tuk  alebo fľaky na stene. Táto hubka si s tým hravo poradí.

Čistenie s touto špongiou je šetrné k životnému prostrediu, vášmu zdraviu a zdraviu vašej rodiny. Spoznajte jednoduché a účinné čistenie bez chemických čistiacich prípravkov, abrazívnych chemikálií a bez nebezpečenstva poškriabania a poškodenia čisteného povrchu.


 

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné balenie 25 ks melamínových hubiek, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Vyskúšajte aj špeciálne hubky na hrnce, kov, nerez, pripáleniny a mastnotu Metal profi.

Zbavte sa zápachu rúk po umývaní, aromatických potravinách či čistiacich prostriedkoch pomocou unikátneho nerezového mydla.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA MELAMINOVÁ ŠPONGIA

Nikto nemá rád čistenie. Jedovaté chemické výpary, nekonečné drhnutie, bolesť chrbta. Teraz existuje lepší spôsob. Prinášame vám jedinečné magické melamínové hubky pre to najúčinnejšie, najrýchlejšie a najpohodlnejšie čistenie. Špinavé staré tenisky sú znova biele. Ošúchané podlahové dosky vyzerajú ako nové. Škvrny od kávy vo vašom obľúbenom hrnčeku sú preč. Možnosti sú nekonečné. A výsledky sú neuveriteľné.

 

 nano-hubka

 

MAXIMÁLNA ČISTIACA SILA

Tieto špeciálne magické hubky sú navrhnuté tak, aby boli extra silné v čistení najodolnejších nečistôt. S melamínovou penou prvotriednej kvality a neuveriteľnou hustotou, hubky na čistenie ľahko vyčistia najzažratejšiu špinu účinne, rýchlo a pohodlne. Po navlhčení prenikajú vlákna magickej hubky do pórov tvrdých povrchov, kde rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty. Netrápte sa s čistením celé hodiny. Vyskúšajte tieto jedinečné magické špongie.

 

KDE VŠADE ŠPONGIE VYUŽIJETE

Vďaka špeciálnemu materiálu novej generácie melamínu, dokážete bez chémie a ďalších čistiacich a pomocných prostriedkov odstrániť odolné nečistoty. Je vhodná na kachličky, dlaždice, podlahu, sklo, kov, parkety, stoly stoličky, záhradný nábytok, dechtové škvrny, ráfiky na obvode kolie , fľaky od tonerov či pečiatok, interiérov áut ,kožu, obuv, šmuhy od podrážok topánok, znečistenie od fixiek, pier, počmárané steny od detí, fľaky na sporákoch, zaschnutý tuk, okenné tabule, zvyšky žuvačiek, vodný kameň z vodovodných batérií, ale aj počasím spôsobené usadeniny na záhradnom nábytku a pod.

 

 nano-hubky

 

PRE ČISTENIE BEZ CHEMIKÁLIÍ

Odložte tie zapáchajúce čistiace prostriedky, ktoré škodia vám aj vaším blízkym. Povedzte nie abrazívnym, leptavým chemikáliám. Spoznajte pohodlnú a efektívnu alternatívu čistenia. Jednoducho navlhčite vodou a zľahka vydrhnite špongiou. Je to také ľahké. Na čistenie nepotrebujete žiadne chemikálie ani čistiace prostriedky.

 

KVALITA OVERENÁ ZÁKAZNÍKMI 

Tieto špeciálne nano hubky boli určené najmä pre veľké upratovacie firmy a profesionálne využitie. Práve pre ich osvedčenú účinnosť sú vyrábané a distribuované aj pre bežné domáce použitie, kde sa tešia nesmiernej popularite.  

 

ŠETRIA ČAS A PENIAZE

Tieto jedinečné hubky boli navrhnuté s jedinečnou textúrou melamínu. Preto vydržia dlhšie ako iné melamínové hubky. V kombinácii s týmto výhodným balením vám budú slúžiť celé mesiace. Špongie z melamínovej peny sú inteligentným novým spôsobom čistenia vášho domova - zvnútra aj zvonka.

 hubky-melaminove

AKO SA MAGICKÉ HUBKY POUŽÍVAJÚ

Navlhčite ich a vytlačte prebytočnú vodu. Vodu vytláčajte stlačením medzi dlaňami. Potom škvrnu zľahka vydrhnite. Ako náhle škvrna zmizne, prestaňte ju čistiť. Špongia má účinok podobný účinku gumy na ceruzke, no miesto túhy vygumujete nečistoty.


 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÚCE RUKAVICE NA UMÝVANIE RIADU

 

rukavice na umývanie riadu

 

Vyskúšajte praktické rukavice na umývanie riadu a v okamihu bude váš riad ako nový. Umývanie riadu zvládnete rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie. Vaše ruky zostanú stále čisté a chránené.

 

 

VÝBORNÝ DÁVKOVAČ NA SAPONÁT – NA JAR DO KUCHYNE

 

dávkovač na saponát

 

Vyskúšajte dávkovač na saponát do kuchyne a oceníte jeho praktickú funkciuUmývanie riadu bude rýchle, pohodlné a drez vo vašej kuchyni zostane čistý, nebude zbytočne zafŕkaný od saponátu.

 

 

UNIKÁTNE MYDLO PROTI ZÁPACHU RÚK

 

nerezové mydlo - kovové mydlo proti pachom

 

Unikátne kovové mydlo z nerezovej ocele na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov. Nezáleží na tom, či sa jedná o pachy z varenia, cesnaku, rýb, potu či iných, toto mydlo si hravo poradí s každým pachom.

 

 

ČISTIACI KAMEŇ NA RÝCHLE VYČISTENIE GRILU, ROŠTOV A PRIPÁLENÍN

 

čistiaci kameň na rýchle vyčistenie grilu, roštov a pripálenín

 

Tento špeciálny kameň na čistenie slúži na odstránenie mastnoty, škvŕn, zvyškov pokrmov a nečistôt usadených na grile. Pomôže vám rýchlo a s ľahkosťou vyčistiť aj tú najpripálenejšiu špinu. Oproti klasickým kefám sa nemusíte báť, že kameň nejako poškodí rošt či gril, alebo že sa kúsok drôtiku dostane do jedla.

 

 

ČISTIČ DO MIKROVLNKY

 

čistič do mikrovlnky

 

 

Neviete si rady, ako na zašpinenú a mastnú mikrovlnnú rúru? Predstavujeme vám jednoduchý spôsob, ako na to. Pomocou tohto čističa do mikrovlnnej rúry. Jednoduchá obsluha.  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: